Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi motiváljon az utolsó gimis...

Mi motiváljon az utolsó gimis évben?

Figyelt kérdés
Alapvetoen unom az egeszet, es meg szabadidonk is alig van, amit kedvemre valoan tolthetnek... Kit mi motivalt, hogy "ne adja fel"? :D

2018. okt. 8. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A vége motíváljon:D A véghajrá:)
2018. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha 3 évet végig tudtál szenvedni akkor ez az 1 easy lesz :D

Nekem még 2 év vissza van és én is azzal veszem rá magam, hogy bemenjek, meg, hogy tanuljak valamennyit, hogy legalább az eddigi sz*pásnak lássam valami eredményét

2018. okt. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3 év? 7 éve ez az iskola az életem :DD mar nem birom :D
2018. okt. 8. 22:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Az motivált, hogy tovább akartam tanulni, ahhoz meg ugye szukseges volt az erettsegi megirasa.

De motivalhat az is, hogy azért gázos, ha valakinek nincs erettsegije(legalabbis en koreimben, ezzel nem akarok senkit sem megserteni

2018. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem az motivált az utolsó évben, hogy ha jól sikerül az érettségim akkor államilag finanszírozott helyre kerülök be és nem kell majd félévente 350 ezer forintot tandíjra kifizetnem. Persze ha a szüleid ki tudják pengetni ezt a pénzt 10-12 éven keresztül akkor is számolj utána, hogy mennyit spórolhattál volna a családi költségvetésbe.
2018. okt. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem az motivált, hogy utána végre olyan irányban tanulhatok tovább, ami érdekel.
2018. okt. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!