Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti bejártok minden előadásra?

Ti bejártok minden előadásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok most vagyok első éves és van egy tárgy, amit nagyon feleslegesnek érzek, hogy bejárjak. 3 órás, és az oktató kb csak felolvassa a diákat. És én nem szoktam elaludni órákon, de ő annyira monoton beszél, hogy a szemem folyamatosan leragad, pedig az első sorban ülök. Kiszeretném hagyni ezért ezeket az előadásokat, de közben lelkifordulásom van.

2018. okt. 10. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
kis naiv gólya... el fog jönni az az idő majd, amikor a ZH-n látod először az előadót XD
2018. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Az egyetemen a diákok 90 %-a nem jár be minden órára, valaki csak gyakorlatra, hogy legyen aláírása. Ne legyél naív, én is azt mondtam gólyaként hogy minden hétvégén tanulok, és hogy bejárok minden órára. Hát közel sincs így. ;)
2018. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én bejárok, mert katalógus van az összesen, bár egyiken pozitív katalógus van random időpontokban.
2018. okt. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

Első sorban ülni ilyen előadáson? Egyáltalán bemenni rá.. Szabad érdeklődnöm mit fogyasztasz ?


Majd, ha tanulnod kell zh-ra, rájössz mennyit jelent a haszontalan előadáson az alvás helyett ez az idő, tanulni vagy aludni.

2018. okt. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

Én igen bejárok, mert így is sikerült összehozni, hogy csak 3 napot kell bemennem 1 héten. Ha nem járnék be, szét unnám magam itthon, mert hobbim sem nagyon van.

És minden tárgyat nagyon hasznosnak érzek, szerencsére az oktatók is kiválóak. És így olyan mintha otthon tanulnom sem kell nagyon ha bejárok, elég ha bent figyelek és jegyzetelgetek. Szóval így mindenképp bejárok:D

Még akkor is ha sokan cikinek tartják (már ha az előbbi válaszokból is indulok ki). De jó nekem konzervatívon.

2018. okt. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem tartja senki cikinek. Csak sokszor egyszerűen az előadás minőségétől adódóan értelmetlen
2018. okt. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Igen, bejárok, van kettő, ami szörnyen unalmas, de túl lehet élni.
2018. okt. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jézusom. Remélem nem az én előadásomra (nem) jártok. =:0
2018. okt. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, nekem sajnos minden nap van oram, de ugy dontottem, hogy nem jarok be arra az egy 3 oras eloadasra. Megneztem ujra a kiadott anyagot es ugy vagyok vele, hogy ehhez nem kell ott lennem, hogy megertsem.
2018. okt. 11. 12:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Én igen, mert egy előadás kivételével az összes órámon van katalógus és nem kapunk semmit (se jegyzet, se dia, se vázlat) és az órai jegyzetet kell megtanulni.
2018. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!