Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dentálhigiénikusnak vagy...

Dentálhigiénikusnak vagy Orvosdiagnosztikai Analitikusnak (azon belül a laboratóriumi) éri meg tanulni?

Figyelt kérdés
Szempont nekem még a város is. Hiszen az előbbi Szegeden, az utóbbi Debrecenben lenne.

2018. okt. 11. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én dentálhigiénikus vagyok (OKJ-s), és nagyon szeretem :) de azt nem tudom, ehhez mennyire érdemes diplomás képzést végezni (mármint, hogy mennyivel fognak pl jobban keresni akik egyetemen tanulják, mint akik OKJ-n).


A másik szakmát nem ismerem, de talán inkább akkor válaszd azt, ha nem szeretnél folyton emberekkel foglalkozni, illetve nem kedveled az állandó nyüzsgést magad körül, hanem nyugisabb munkára vágysz.

2018. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!