Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen két szak párhuzamosan?

Egyetemen két szak párhuzamosan?

Figyelt kérdés
Nemzetközi tanulmányok + Politológia együtt milyen döntés lehet?
2018. okt. 14. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
3 politológust is ismerek, akik tök mást csinálnak. A nemzetközi tanulmányokkal kapcsolatban szkeptikus vagyok, hogy ez ki fog húzni a gödörböl politológusként. De ne legyen igazam és légy sikeres a végén! Én párhuzamosan akkor tanulnék kettőt, ha az egyiket szeretem, de mondjuk nem annyira életképes, a másiknak meg komolyan értelme is van.
2018. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg nemzetközin vagyok,szerintem nem feltétlen büfészak ha az ember tényleg komolyan veszi a nyelveket.Politológia pedig érdekel,és nem tartom nehéznek elvégezni,és nem kihúzni akarom magam sehonnan,csupán "ráépíteni" egyiket a másikra ha lehet így fogalmazni
2018. okt. 14. 15:51
 3/6 A kérdező kommentje:

És az a 3 mit csinál egyébként? Csak politológia diplomájuk van?

@1

2018. okt. 14. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
dupla esély a munkanélküliségre.
2018. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Akkor ismertem őket, amikor oda jártak és elvégezték. Egy szakács szakmát tanulni ki utána, és most hajón van. A másik személyi edző lett egy wellness-ben, a harmadik külföldön van, de nem tudom, mit csinál. Nyilván nem politológus lett Angliában.


Mondom, kívánom, hogy te legyél a kivétel! Komolyan! De nincsenek jó tapasztalataim ezen a téren.

2018. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ezt azért nem éri meg párhuzamosan végezni, mivel sok az átfedés a két szak között. Ismerek egy srácot, aki nemzetközi tanulmányok alapszakról ment politikatudomány mesterre. Neked is inkább ezt javaslom, többet érnél vele, mint két alapszakkal.
2018. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!