Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pénzügy mesterképzésre hogy...

Pénzügy mesterképzésre hogy néz ki a felvételi elbeszélgetés?

Figyelt kérdés

Villamosmérnökként dolgozom a szakmámban, és úgy döntöttem, hogy belevágok egy pénzügy mesterképzésbe levelezőn.

Még a mérnökin csináltam szabvál tárgyakat meg, hogy mehessek gazdasági képzésre, csináltam pénzügyet, számvitelt, stb...

De, az lenne a kérdésem, hogy a felvételi elbeszélgetés hogy néz ki? Mire kérdeznek rá, milyen szakmai kérdések vannak? Segítsetek ebben kérlek.



2018. okt. 14. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel a mesterképzések felvételi követelményeinek meghatározása teljes egészében a képzést indító intézmény feladata, ebből adódóan ahány egyetem, annyi felvételi követelmény. Inkább úgy írd ki a kérdést, hogy XY egyetemen mik a követelmények, hátha abban tud valaki segíteni (jelzem, az egyetemek oldalán rendszerint van valamilyen tájékoztató, ahol megjelölik a témákat).
2018. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A BGE-re szeretném leadni a jelentkezésem.

Köszönöm, utánanézek. :)

2018. okt. 14. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!