Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fel tudok készülni 3 év alatt...

Zolály kérdése:

Fel tudok készülni 3 év alatt tematikailag (főként matematikailag) a Biztosítási és pénzügyi matematika mesterszakra pénzügy-számvitel alapszakon?

Figyelt kérdés
Tehát önálló munkával lehetséges eljutnom 3 év alatt addig a matematikai szintig, hogy nyugodt szívvel bevállalhassam ezt a mesterszakot? (tudom, hogy az alapszakos matek bőven nem lesz elég, viszont teljes kreditérték-beszámítással vehető figyelembe a szakom)

2018. okt. 15. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Viszont az fix, hogy a psz-es matek (legalábbis a BGE-n) nem egy nagy durranás. Én hármas matek érettségivel (habár a tanév végén 5-ös voltam belőle) mentem oda, és szorgalommal simán átmentem rajtuk. Nem egyszerű az tény, de szorgalommal simán leküzdhető az "akadály".
2018. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, nem is a suliban gondoltam, hanem magamotól. Csak erről a szakról tudni kell, hogy nagyon kemény matek kell hozzá, ezért gondolkoztam, hogy belevágjak-e. De valszeg 3 év elég lesz hozzá. Köszi!
2018. okt. 15. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Corvinuson fel tudod venni az SPM-et, és akkor emelt szinten tudod tanulni a matekot.


[link]


"Mire jó az SPM?


Elsősorban a pénzügy mesterszak valamint a biztosítási és pénzügyi matematikai mesterszak elvégzéséhez adja meg az alapokat."

2019. jan. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zoli, én is ezen a mesteren gondolkodom most, de az SPM-ről lecsúsztunk. Viszont nyugtasson meg a tény, hogy attól, h nem vagy SPM-es, még bejárhatsz az óráikra..
2019. ápr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!