Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyire helytálló...

Szerintetek mennyire helytálló az, ha ma a matektanárom behívott a szertáráa és közölte velem, hogy holnap megírom a hiányzásom miatt elmulasztott témazárót? A holnapi nap egyébként DÖK nap lesz, vagyis tanítás nélküli munkanap.

Figyelt kérdés
Én ezt a mozzanatot nem tartom helyénvalónak a tanár részéről de sajnos nem találtam sem a házirendben sem az szmsz-ben semmilyen ide tartozó szabályt. Mit tehetek ilyenkor?

2018. okt. 15. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Tanulj!
2018. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Elsőre gonoszságnak hangzik. De ha úgy nézzük hogy nem ma íratta meg veled, hanem eltolta egy nappal akkor meg jófejségnek hangzik. Én inkább az utóbbira szavazok. Tanulj!

Csinálhatsz balhét de akkor legközelebb a hiányzásod után rögtön elkapnak és megírod a dolgozatot. Mivel óráról órára folyamatosan készülsz így számodra teljesen mindegy hogy mikor írsz.

2018. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Úgy érted, a téma elejétől fogva tudtad, hogy nem leszel jelen a témazárón, és ezért nem is tanultál sosem?
2018. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Ne menj be, vagy tanulj!
2018. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lanius válasza:

A körülményektől függ. Ha lógtál, akkor helyénvaló. ha igazoltad és tényleg más dolgod volt, akkor nem biztosan helyénvaló.


Az mondjuk szomorú, hogy ezt a kérdést nem rögtön a tanárnak tetted fel, tudja egyáltalán, hogy holnap nem akarsz írni? Jelezted neki?


Bontsd ki az igazság minden részletét.

2019. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!