Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valakinek van tapasztalata,...

Valakinek van tapasztalata, hogy hogy megy az ELTE BTK-ról való kiiratkozás?

Figyelt kérdés

Idén Szeptemberben kezdtem az első félévemet osztatlan tanári szakon, de már világos, hogy ez nagyon nem az én világom. Állami ösztöndíjasként vettek fel, és ki szeretnék iratkozni minél hamarabb, hogy dolgozhassak. Következő szeptembertől pedig a PPK-ra szeretnék felvételizni.

Ha félév közben vagy a félév végén iratkozom ki, vissza kell fizetnem bármit is?



2018. okt. 15. 21:14
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Én is hasonló cipőben járok, csak én SE ETK-ról szeretnék kiiratkozni.

Az első félév közben, és vagy után(a 2. félév megkezdése előttig) mindenféle következmény nélkül otthagyhatod, nem kell semmit fizetned.

Részletesebb infókért érdemes ellátogatnod a TO-ba, ott mindent elmondanak. :)

2018. okt. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Btkn ez ugy mukodik hogy a honlapon talalhato dokumentumoknal van egy kiiratkozasi lap, amit szepen kitoltesz (nev,neptun kod, szakirany) rairod hogy miert szeretned otthagyni (nem valtotta be az igert remenyeket v valami) majd a TOn lesdott az adott ugyintezohoz szakonkent valtoziknhogy az kicsoda. Ja pluszba a konyvtarakba el kell menj kiiratkozni megha nem is voltal beregisztralva plusz a diakodat is le kell adnod a questuran, csak akkor ervenyes a papirod, majd a TO pedig elbiralja.

Tehat

1.papir kinsomtatasa kitoltese

2. Konyvtar (a szakos konyvtarad illetve a btk konyvtar a muhelynel)

3. Questura diakigazolvany leadas

4. TO

2018. okt. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha még nem kaptam meg a diákigazolványomat, de már igényeltem, akkor mi a teendő?
2018. okt. 18. 10:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat az elvileg igyis a questura irpdsjaba megy, de mivel van gondolom ideoglenes diakod igy azt kell leadnod akkor. Ha az sincs akkor tokmindegy csak bemesz a questuraba hogy a kiiratkozasi lapot szeretned.
2018. okt. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!