Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minek magasugrást tanulni?

Minek magasugrást tanulni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem minek kell. Főleg egy a flopp ugrás... Miért várják el tőlem, hogy ha előre felé futok akkor hátrafelé ugorjak fel és ne is törjem össze magam. Különben sem vagyok egy sportos alkat.
2018. okt. 16. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csinálod meg, max egy eggyes. És? Összedől a világ? Nem. Volt amit én sem voltam hajlandó megcsinálni anno.
2018. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért, hogy ezt is kipróbáld. Jó esetben több sportot is kipróbáltat a tesi tanár. Mi kosaraztunk, fociztunk, röplabdáztunk, úsztunk, magasugrottunk, távolugrottunk, és persze futottunk. Hátha megtetszik valakinek valamelyik sportág, esetleg kiderül, hogy tehetséges valamiben. A testnevelès óra egyébként jó a vérkeringésnek. Pont azért, mert nem vagy sportos alkat, legalább az iskolában mozogj egy órát. Amùgy is rengeteget kell ülni az iskolában, ami nem jó a gerincnek, az egész izomzatnak, a vérkeringésnek, az agy oxigénellátásának. Ezt lehet kompenzálni azzal, ha kicsit megmozgatnak titeket.
2018. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem csináltam meg régen és mégis haladtam tovább az életben,ezen most neked kell túlesni vagy jobb esetben átugrani :D

Egyébként volt,hogy nem csináltam meg mert nem akartam szerencsétlenkedni a kettesért

Nem fog összedőlni a világ,bárhogy is döntesz

2018. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, azzal hogy nem vagyok sportos alkat arra akartam utalni hogy nem szeretem a sportot. Tényleg jó a mozgás meg kell is a sok ülés után, de miért pont magasugrás???
2018. okt. 17. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!