Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan drámatagozatos...

Van olyan drámatagozatos közepiskola Budapesten amihez tartozik kollégium?

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak "köz" kollégiumok is. Pl a budapesti egyesített középiskolai kollégium. Az ilyen helyekre bárki pályázhat. Nyilván vannak feltételek, de azok az oldalukon fent vannak.
2018. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemes Nagy Ágnes
2018. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt! Johetnek meg. A lanyom Budapestre akar jarni dramatagozatos kozepiskolaba.

Rakerestem erre a kollegiumra amit mondtal. A google azt irja alatta, hogy egyetem. De ez kozepiskolasok szamara van ugye?

Es mit jelent pontosan az ilyen fajta kollegium? Tehat, ha mondjuk a lanyom mashova jar suliba, akkor attol meg lakhat ebben a kollegiumban?

2018. okt. 16. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amit írtam példának, oda bárki mehet legyen az egyetemista vagy középiskolás. Ha a sulinak nincs kollégiuma, attól oda még nyugodtan mehet.
2018. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2-es, melyikre gondolsz?

Csak mert van egy Szekesfehervaron ahol van kollegium, es van Budapesten is, de ott nem irjak, hogy lenne-e kollegiuma.

2018. okt. 16. 21:16
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom 4-es! :)
2018. okt. 16. 21:16
 7/8 anonim ***** válasza:
A Vörösmarty drámatagozatán is vannak kollégisták. Ők is egy ilyen "közös" kollégiumban laknak valahol a suli közelében. Szóval laknak más iskolába járók is ott.
2018. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia, nem tudom hogy még aktuális-e a téma. Én is a Nemes Nagy Ágnes iskolába szeretnék menni. A lányod hanyadik osztályba jár?
2019. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!