Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi Dániel gimnázium...

Berzsenyi Dániel gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés

A budapesti gimre gondolok

A nyelvi szakokon illetve a humánon gondolkozom



2018. okt. 17. 14:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne mennyi a minimum pont a felvételhez ?
2018. okt. 17. 14:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Közeli rokonok, barátok járnak oda és nagyon jó választás! Közösség fantasztikus, befogadó. Humánra kell a legkevesebb pont. Kitűnő mellé 65-70 és egy nagyon jó szóbeli, azzal bent vagy. 4.-es átlag fölött kéne lenni. Nyelvre 75
2018. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még mindig. Sok program van és lehetőség. Egy erős gimnázium, de nem a legerősebb. Csak ajánlani tudom!
2018. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tavaly humánra 53 pont kellett a bejutáshoz, az utolsó ennyivel jutott be....szerintem 65 fölött nyert ügy, ha jól sikerül a szóbeli, a nyelvi egy picit húzósabb, de mindkettőre jellemző a csodás közösség, jó tanárok, és megfelelő szintű oktatás.
2018. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A nyelvi szakra tavaly mennyi volt a minimum pont ?
2018. okt. 22. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Jujj utolsoo!! Szerintem másik berzsenyire gondoltal. Oda 65 pont is nagyon gyenge!

Nyelvi szakra 70 folott be lehet kerülni, jo szóbelivel

2018. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 nem, ez a budapesti berzsenyi volt, odajárok, szóval pontosan tudom
2018. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!