Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit jelent ez az neptunban a...

Mit jelent ez az neptunban a diákigazolvány igénylésnél?

Figyelt kérdés
FIR státusz: NEK gyártásra átadva - Megszemélyesítesre átvéve

2018. okt. 17. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A személyes adatokkal való egyeztetés szakaszában van, azaz befogadták a kérelmet és átadták gyártásra. Megszemélyesítésre kerül a kártya = az üres sablonra felkerülnek az adataid, azaz a kártya személyhez kötése történik. Legalábbis ez a leglogikusabb dolog, amiben neked teendőd nincs, ez csak egy lépése a gyártásnak.
2018. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és kb. mikorra fogom megkapni? postán küldik vagy a tanulmányi osztályra kell majd bemennem? azért érdekel, mert levelezős vagyok, így nem tudok bármikor bemenni a to-ra
2018. okt. 17. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:

ha még aktuális, akkor, hogyha nem kértél ideiglenes diákigazolványt, akkor posta

ha viszont kértél, vagy kaptál ideiglenes diákigazolványt, akkor a to-ra küldik

2018. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azóta megkaptad?
2018. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem most került ebbe a stádiumba, pedig szeptember első hetében voltam kormányablaknál :D
2018. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azóta kaptam egy Neptunos e-mailt,hogy a TO-n átvehetem.
2018. nov. 24. 12:50
 7/7 sm's girl ***** válasza:
Nekem is ez a státusz jelenleg, szeptember elején igényeltem meg a diákot, november 6-án kezdtek el valamit intézni :D Remélem mostmár megjön, már egy ideiglenes diákom lejárt :D
2018. nov. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!