Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hivatalosan hol érhető el,...

Hivatalosan hol érhető el, hogy hány pontom lett az érettségin?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén tavasszal érettségiztem, és kíváncsi lennék hány pontom van de erről hivatalos infót sehol sem találtam. Se a felvi.hu-n se oktatas-hu-n sehol. Nyilván egvan az érettségi bizonyítványom, de nem tudom hogy hivatalosan nyelvvizsgával és hasonló végül hány pontom is lett. De mivel nem vettek fel az egyetemre így majd újra szeretnék érettségizni egy tárgyból, de jó lenne tudni hogy hányadán állok az eredményekkel.



2018. okt. 17. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Számold ki.
2018. okt. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen de az nem ad olyan pontos eredményt, azt csináltam eddig is. Ezért kérdem, hogy ez nincs-e meg valahol elérhető formában?
2018. okt. 18. 12:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs meg hivatalosan elérhető formában, de ha a felvibe beírod az eredményeket, kiszámolja. [link]
2018. okt. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!