Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SEK interntional school of...

SEK interntional school of budapest?

Figyelt kérdés

VALki legyszi mondjon el mindent amit tud errol a sulirol beleertve a pontos tandijat! Kerlek!! koszonom.

bovebben

-kozosseg, hanyan jarnak oda

- TANITAS (milyen az angol)

- a vegzosok mennek egyetemre? van celjuk? kulfoldre mennek egyetemre?

- oktatas szinvonala

- tanarok

stb.



#oktatás #iskola #gimnázium #angol #sék #British #Britannica #sek budapest international school #magainskola
2018. okt. 17. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom most mennyi a tandíj, ezelőtt 5 évvel évi 3.5-4.2 millió között volt, és függött attól hányadikos a gyerek. Vannak plusz költségek is, pl tanulmányi kirándulás, egyenruha, parkolókártya szülőknek hogy behajthassanak az intézmény területére.


A tanítás jó, magas színvonalú, sok anyanyelvi angol tanár van, és egyre több órát tanulnak az adott idegen nyelven, gimnáziumban már alig van olyan óra ahol magyarul beszélnek.


Igen, az itt végzettek 90%-a megy egyetemre és nagyon sokan külföldre.


A közösség összetétele függ az aktuálisan odajáró gyerekektől, ez pedig olyan mint bármelyik más iskolában. Vannak aranyos, kedves, segítőkész gyerekek, míg vannak bunkó, lenéző, "ki ha én nem" típusúak is. A légkör összességében jó,figyelnek a biztonságra, van titoktartási kódex(több híres ember, diplomata stb) gyermeke jár oda. Az osztályok egy átlag közoktatási intézményhez viszonyítva kis létszámúak, a legnagyobb sem éri el a 20 főt.

2018. okt. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem te osszekevered ezt a sulit valamelyikkel.. En ugy hallottam hogy 1.5-2 millio(max) a tandij.
2018. okt. 18. 13:14
 3/5 A kérdező kommentje:
En gimibe mennek, 11. osztalyba. Biztos a sekre gondolsz? Neztem par honlapot es ott 1.5-2 milliot irtak
2018. okt. 18. 13:15
 4/5 A kérdező kommentje:
valaki valaszoljon legyszii
2018. okt. 18. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:
engem is erdekelne
2018. okt. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!