Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Karinthy...

Mi a véleményetek a Karinthy Frigyes Gimnáziumról? (Budapest)

Figyelt kérdés
Eddig ez az iskola keltette fel legjobban az erdeklodesem aztan remeltem odajaro vagy volt diakok tudnatok ebben segiteni nekem :)) valaszotok elore is koszonom!😁

2018. okt. 20. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon jó iskola rengeteg lehetőséggel. Először nehéznek tűnik, hiszen más, mint az általános iskola, de ahogy beleszokik az ember, egyre jobb lesz.

A nyelvoktatás összességében nagyon jó és hatékony, természetesen vannak nem jó nyelvtanárok is, és a szaktárgyakhoz sem könnyű olyat találni, aki a nyelvet is jól beszéli, és a tárgyát is jól tanítja, de tökéletes nem lehet minden, összességében, ha az ember akarja és csinálja, nagyon jó nyelvtudással vértezik fel. Ez az adott közegben sokszor fel sem tűnik, mivel mindenki ugyanabban az oktatásban részesül, de ahogy más közegbe kerül az ember, azonnal szembetűnővé válik. Mindenképpen megéri!

Megtanítanak gondolkodni is, véleményt formálni. Persze itt is azt tudom mondani, hogy aki maga nem tesz bele energiát, nem dolgozik órán és várja a csodát, az ne csodálkozzon, hogyha az nem jön el. Én szerencsére nem így álltam a dolgokhoz, és rengeteget kaptam ettől az iskolától. Az egyetemen, ahova már egy sokkal vegyesebb társaság jár, veszem csak észre igazán, mekkora előny nekem az, hogy én valaha a Karinthyba jártam, és mindig büszkén emlegetem a gimnáziumomat. :)

Aztán még a társaságot és a programokat emelném ki. Ha mesélem bárkinek, mi minden volt a középiskolámban, mindig az az első kérdésük, hogy hova jártam, valami magánsuli volt-e ez. Mert igen, rengeteg lehetőség van, csak meg kell tanulni élni vele. Az emberek nagy többsége jó fej, kivéve akik csak ülnek és sírnak azon, mennyire rossz az oktatás stb., ahelyett hogy odatennék magukat vagy bármi egyéb.


Én csak javasolni tudom!

2018. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszt😁
2018. nov. 12. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!