Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti nem tartjátok embertelennek?

Ti nem tartjátok embertelennek?

Figyelt kérdés

Ha a tanár nem enged ki wcre. Értem én,hogy lemaradok,de bepotolhato,ma már lefenykepezi xy azt a ket harom sort amit nem tudtam leirni, es megvan. A következő...ha nem érdekel az óra...ilyesmik.

Intézd el szünetben...na de ha szünetben nem kell pilisni xy nak,és órán jön rá,tartsa vissza fél óráig? Szerintetek?


2018. okt. 20. 23:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
Ha úgy vesszük, sehogy sem tudsz figyelni az órájára, mert az energiát abba fekteted, hogy visszatartsd. Ha ebből indulunk ki, akkor szimplán szadizmus, amit a tanár tesz azzal, hogy nem enged ki a mosdóba.
2018. okt. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem volt ilyen tanárhoz még "szerencsém", de én simán kisétálnék óráról még ha nem is enged ki. Szólj ofőnek ha valaki ezt csinálja, nem normális az ilyen tanár.
2018. okt. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ez hazirend vagy mi...orarol nem jarkalunk ki...intezze el az ember szünetben...akkor is ha nem kell szünetben..
2018. okt. 21. 00:17
 4/20 anonim válasza:
57%

Ez nem normális. Akkor mész ki, amikor akarsz, legfeljebb lemaradsz, de az meg már nem a tanár dolga, hanem kizárólag a tiéd.

Én a helyedben kikéretőznék az udvariasság kedvéért, aztán ha nemet mond, akkor is kimennék. Nem vagy a rabszolgája, hogy ő szabályozza neked, hogy mikor mehetsz ki pisálni...

2018. okt. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Engem nem érdekelne mit mond, kimennék a WC-re. Mit tud tenni? Beír egy intőt? :D Marha sokat ér vele, kb szerintem a szüleid kiröhögnék, ha emiatt szankcionál.
2018. okt. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%

Hát, ott komoly egészségügyi probléma van, ahol szünetben nem kell kimenni, rá 15 percre meg igen, és szenvedést okoz a visszatartása.

Részben igazad van, de nézzük a másik oldalt:

Egy osztályban van 20-30 diák. Ha ez megengedett, akkor ennek a 90%-a nem fog szünetben wc-re menni! Csak mert ez a mentalitás! Ha megteheti, hogy órán elintézze,miért pocsékolja erre a szünetet?

Tehát ez 18-27 diák, akinek feltehetően kétóránként ki kell mennie. Azaz óránként 9-13.

Tehát 4-5 percenként valaki kimegy a mosdóba. Kikéredzkedik, csörög a székkel.

Szerinted ez mennyire zavaró?

Anno nálunk az őskorban egy időben megengedett volt. És igen, ez volt a következménye. És nemcsak a tanárokat zavarta, hanem a diákok egy kicsi részét is.

Negyvenöt percenként van szünet. Az miért nem elég?

2018. okt. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
13%

Utolsóval értek egyet, annyi különbséggel, hogy az én tanulmányaimsorán sose volt ebből probléma egyik oldalon se. A tanárok mindig kiengedtek és a diákok se éltek vissza vele, ritkán ment ki valaki téylegesen.


Szóval nem szép dolog a tanároktól, ugyanakkor nehéz elképzelnem, hogy valaki ne bírna ki 45 percet tizenévesen.

2018. okt. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nevetséges, hogy a szünetben nem tud kimenni, aki akar. Egy normális ember tudja, hogy akkor megy wc-re, amikor ideje van rá, és nem akkor, amikor kell. Nem óvodás vagy, hogy ne tudj előre gondolkodni.
2018. okt. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ha nem kell szünetben pisilnod , és órán jön rád? Nem minden órán,nyilván ha szünetben kell,mész, de ha épp órán jön az emberre,es nem minden egyes órán,meg ez a példa se mindig igaz, azert mindenki elmegy wcre szünetben ha kell,elfelejtettem irni,hogy ez nem olyan gyakori....de akkor en vagyok a bűnös..Még szép hogy kellemetlen visszatartani...jo hogy nem jo erzes....szia 90eves vagyok de az első adag hugy meg mindig bennem van..
2018. okt. 21. 08:31
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

#9: egyetemista vagyok, összevont óráink vannak.

Tudom magamról, hogy max 3 órát bírok ki. Tehát ha van egy dupla órám (másfél óra), és utána megint összevont akkor a kettő között kimegyek, ha kell, ha nem. Nem várom meg, amíg kell (egyébként az nem is egészséges).

Ez ennyire egyszerű.

2018. okt. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!