Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha ki szeretnek iratkozni...

Ha ki szeretnek iratkozni egyetemrol (BME mernokinfo, elso felev), akkor azt egy kerveny leadassal el tudom intezni?

Figyelt kérdés
Keddig le kene adnom meg egy hazi feladatot, utana 4500 ft, ha csuszok vele. Ha kiiratkoztam, akkor aut mar nem kell kifizetnem?

2018. okt. 22. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Azt tudod, hogy ha államin voltál, nem csak azt a pénzt (4500 Ft) kell visszafizesd, hanem annyi félévet, ahányat kijártál? Inkàbb passziváltass magad, ha csak emiatt van gondod, és szusszanj egyet-kettőt.

Egyébként, ha ezt csinálod, amit kiírtál, nem kell befizetned ezt a 4500 FT-ot.

2018. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha 1.félévben iratkozol ki, akkor nem kell semmit viaszafizetned.
2018. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Ha államin vagy, és az első félévben hagyod ott az egyetemet, akkor nem kell visszafizetned semmit. De a kérdésre válaszolva, szerintem ha kiiratkozol, akkor utána nem kell fizetned a csúszásért, mert már nem leszel az egyetem diákja, ergó nincs házid, amit meg kellene csinálnod.
2018. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!
2018. okt. 22. 18:14
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél kiiratkozni?
2018. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mivel ugy erzem, hogy csak matekbol es fizikabol van eros alapom, infobol semmi(kozepszinten erettsegiztem). Hiaba kezdtuk 0-rol a programozast, egyszeruen olyan gyorsan haladunk, hogy nem birom felvenni a tempot.. Ugyhogy sajnos egy felevet csuszok ezzel az egyetemsdivel, es felkeszulok magamtol kenyelmesen.
2018. okt. 23. 22:53
 7/15 anonim ***** válasza:

nem értem.. most egyetemről szeretnél kiiratkozni, vagy ezt a félévet akarod utólag passziválni?

mert kérdésed alapján az előbbi, kommentjeid alapján inkább az utóbbi...


viszont az ne zavarjon, ha a prog elsőre nem megy, ha közben meg megy a fizika/matek stb.

a progot be lehet hozni, utólag is piszlicsáré dolognak fogod tartani, de pont ezért vannak a keresztfélévek az egyes tárgyakból, hogy később meg tudd csinálni, csak emiatt egy félévben elért többi eredményt nem kell utólagos passziválással semmissé tenned... (hidd el, lesz még a prognál sokkal-sokkal nagyobb szopó tárgyad is)

2018. okt. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem megy annyira a prog, mint szeretném, de azért megpróbálom a pénteki zh-t. Mondjuk én villanyos vagyok, és nagyon nem épül rá semmi(prog2-n kívül), legalábbis így tudom.
2018. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sokan első félév után kiiratkoznak és újra jelentkeznek a következő évben.


Ilyenkor az első félévedet nem veszted el, mert van egy olyan szabály, hogy következmények nélkül abba hagyható az első féléved egyszer...


Ezt tudom ajánlani. Ha már most úgy érzed, hogy lehetetlen tartani a tempót, akkor ne pofozd a sz@rt, csak rosszabb lesz.


Majd amikor olyan dolgokat tanulsz, amik az előző anyagra épülnek amit amúgy sem értesz, akkor ráfogsz jönni, hogy nem csak átlag szinten kéne tanulni, ami már most nagyobb mint amit te csináltál eddig hanem kiemelkedően, csak ahogy hozni tudd az átlagot.


Amúgy a programozás oktatása nem gyors, csak az egy olyan dolog, amit minden héten legalább 3x elő kell venni, hogy menjen..

2018. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, csak én az Óbudaira járok. Én is kiiratkozom, még az 1.félévben.
2018. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!