Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért hagytátok abba az...

Kata0403 kérdése:

Miért hagytátok abba az egyetemet?

Figyelt kérdés

2018. okt. 23. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Rájöttem hogy nem nekem való az a szak amin voltam
2018. okt. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
mert hülye voltam... te ne légy az! :D
2018. okt. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennél bonyolultabb, de nagyjából az volt a lényeg, hogy nem akartam azzal foglalkozni.
2018. okt. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Elkezdtem abban a szakmában dolgozni, félmillió feletti fizu helyett meg már nem sok kedvem volt visszamenni diákhitelt felvenni.
2018. okt. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
A politológia szakot hagytam abba, nagyon szubjektívnek tűnt és túl balosnak. Utólag már sajnálom, szívesen elvégeztem volna.
2018. okt. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Én szakot váltottam. Az első szimplán nem tetszett, rájöttem, hogy mégsem nekem való az a szak és inkább otthagytam.
2018. okt. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hagytam abba, most végzek, de már csak idegből csinálom. Nagyon feszült vagyok tőle
2021. jún. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak 'félbehagytam', azaz az abszolutoriumig eljutottam és utána 2 vagy talán 3 évig nem adtam le a végleges diplomadolgozatot (tantárgyat aláírták korábban). Szörnyű volt az egész egyetem számomra, mindig halogattam és nonstop idegeskedés és szorongás volt. De nem bántam meg, mert diploma nélkül nem tudom hol lennék. Sajnos nem vagyok túl okos így a munkahelyemen se jutok nagyon előrébb, de diploma (és ész) nélkül főleg nem lennék sehol.
2023. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!