Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik lenne a "legideálisabb"...

Melyik lenne a "legideálisabb"? Mennyire lehet jól elhelyezkedni Magyarországon? Milyen a fizetés?

Figyelt kérdés

Pázmány-szociológia

ELTE-csecsemő-és kisgyermeknevelő

ELTE-óvodapedagógus

11.-es vagyok, vegyész szakon. 9.évvégén természettudományból és matekból lettem 4-es, többi 5. 10.-be matekból és pénzügyből lettem 4-es, többi 5, illetve iskolai szintű elismerést kaptam informatikából. Szóval a tanulással nincs problémám.


2018. nov. 1. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Első kamuszak, hagyd a fenébe. A másik kettővel valószínűleg lesz munkád, de a fizetésed minimálbér lesz. Ha vegyész szakon vagy, akkor inkább tanuld az, vagy a pénzügyet, abban inkább van lehetőség
2018. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy jönnek szóba a gyerekek, de az utolsó kettőt csak abban az esetben fontolgasd, ha igazán elhivatott vagy és nemcsak azért mész, mert szereted a gyerekeket. Csecsemős vagyok, elsőéves, sok az elmélet, kemény, ha nem tudod, hogy miért vagy ott. A későbbi helyzetről (alacsony fizetés) nem is beszélve...
2018. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy se a pénzügy (csak 10.be tanultuk) se a vegyészet (azért jöttem ide mert ide vettek fel) nem érdekel :/ mondjuk tavaly a vegyiparon gondolkoztam de nem nagyon jön be :(
2018. nov. 1. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:

szociológia egyáltalán nem kamu szak, nem tudom miért terjed ez.. egyre több szociológust kezdenek el alkalmazni az üzleti életben elemzőként, data science-ként, vagy valamilyen más ssc melóra

persze mester nélkül nehezebb munkát találni, de aki eltén megcsinálta a szociológiára épülő survey statisztika mestert konkrétan válogathatott a munkák közül

2018. nov. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A felsoroltakból az első a legpiacképesebb.


Az automatizálás után a második varázsszó a szervezetfejlesztés. HRre simán elmehetsz vele, ha idegen nyelvet is tudsz akkor tanácsadás is lehetséges.

2018. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!