Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középsulis kollégisták!...

Középsulis kollégisták! Hogyan zajlik a napotok az órák után?

Figyelt kérdés
A tanulószobát is részleteznétek, hogy hogyan zajlik? (segít-e a tanár tanulni, ha igen hogyan, fel kell e mondani a leckét, vagy megnézi e a házit..stb)

2018. nov. 4. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom jó leszek-e, de tavaly végeztem. Központi koliban voltam. Kettőkor vége a sulinak, felmentem menzára kajálni. Utána négyig lenn a társalgóban beszélgettünk. 4-7-ig tanszoba, ami annyi volt, hogy csak csöndben kellett lenned a szobádban. Persze, ha valaki bukott, vagy mindenből kettes volt, akkor tanulószobára kellett mennie. Ami nem a sajátja volt, rendszeresen bejárt a nevelő megnézni, hogy tanul-e és néha még ki is kérdezte. Ha ennek vége, hétkor vacsi, utána fél tízig azt csináltál amit akartál. Fél tízkor bejött a nevelő megnézni, megvagyunk-e. Akkor tízig fürdés, fogmosás, pakolás holnapra, stb. Tízkor nagylámpa leolt, de utána még azt csináltál, amit akartál, egészen addig, amíg nem voltál hangos. Tudom már kicsit el is tértem a témától, de ha van kérdésed a kolis életről írj nyugodtan :)
2018. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
47%
Írj privátban:)
2018. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk 4es átlag fölött lehet szobában tanulni és nem kérdezik ki a tananyagot és a házit se ellenőrzik le, ha viszont nem értesz valamit vagy nem tudod megcsinálni akkor mindig segítenek, a szilencium pedig 4től fél7ig tart.
2018. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!