Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ady Endre gimnázium (Debrecen)...

Ady Endre gimnázium (Debrecen) milyen suli? Milyen átlaggal, központival hívnak be szóbelire (kéttannyelvű)? Mennyit kell tanulni a suliban? Tanárok, programok, diákok milyenek?

Figyelt kérdés
Csak mellékesen írom, ha a diákoknak nem az a szórakozás hogy verik egymást és nem az a beszédtémájuk hogy melyik tanár k cs g, melyik iskolatársuk/osztálytársuk mennyire b uzi, és nincs akkora arcuk ami kitakarja a napot, a tanárok meg nem csak felolvastatják az anyagot akkor már boldog vagyok.

2018. nov. 6. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem kéttanos vagyok, de talán találsz valami hasznosat a válaszomban. :D A suli nem a legelitebb, de elég jó. Én szeretem, bejön a hangulata, a pezsgése. A diákság sokszínű, szóval nagy valószínűséggel találsz olyanokat, akikkel egy húron pendülsz, meg nyilván olyanokat is, akik annyira nem szimpatikusak. Vannak jobb és kevésbé jó tanárok, de szerintem ez mindenhol így van. Belefuthatsz kiváló szakemberekbe, akik baromi élvezhető órákat tartanak és valóban jól átadják az tudnivalót, de ez bizonyára nem igaz az összes tanárra. Programok tekintetében sem állunk rosszul, például jelenleg is zajlanak az Ady-napi versenyek, amik minden évben hagyományosan megrendezésre kerülnek. Természetesen tanulni kell, ha tudni akarsz. Ebből a szempontból talán a kéttan a legnehezebb, a kéttanosok „az okosak”, de persze nem csak velük szemben vannak elvárások tanulás és eredmények szempontjából.
2018. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!