Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a teendő, ha véglegesen...

Mi a teendő, ha véglegesen elakadtam a szakdolgozatban és a konzulensem sem segít?

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

- tanácsot kérsz valaki mástól (egy másik oktató, vagy a témában jártas szakember)

- hagyod ezt a témát és valami mást keresel

- konzulenst váltasz ezzel a témával

- konzulenst és témát is váltasz

- sose fejezed be a szakdolgozatot


Amúgy milyen jellegű ez a végleges elakadás? Tényleg nincs semmi, ami előrébb vihetné a dolgot?

2018. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Totálisan elakadtam, halvány fingom sincs a feladatról. Kértem segítséget a konzulenstől, de nem igazán hajlandó segíteni. Az interneten is rengeteget kutakodtam, nem sok eredménnyel. Az ismerőseim között is van pl tapasztalt gépészmérnök és ő sem tudott lényegesen segíteni. Egyszerűen nem tudom befejezni, pedig most kellene leadnom.
2018. nov. 8. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni a helyzetet. Valamit valahogy lehet csinálni. Hogy nem lesz 5s az egyértelmű. De mi az amivel semmit nem lehet kezdeni? Írd ki konkrétan ha kell, mert szerintem ilyen nincs. Akarmi is a téma. Valamit lehet vele kezdeni a heti 2 nyávogos gyik kérdésen túl is.
2018. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem lehet vele kezdeni semmit, nem vagyok hülye, ennyi idő alatt jutottam volna valamire, ha nem lenne megoldhatatlan feladat számomra.

Akkor most mondjam meg a konzulensnek, hogy képtelen vagyok megcsinálni és másik konzulensnél kezdek egy új témát?

2018. nov. 8. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Le akarsz diplomázni?
2018. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kénytelen vagy
2018. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle? Elkészült ez a szakdolgozat vagy választottál másik témát miatta?
2020. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!