Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon elfogadnak egy olyan...

Vajon elfogadnak egy olyan diplomamunkát, amiben csak szakirodalmazás van, mert a kiadott feladattal (tervezés) nem jutottam semmire?

Figyelt kérdés
Mérnöki szakon tanulok és szó szerint semmire nem jutottam a kiadott feladattal, hónapokig agyaltam rajta, segítséget kértem mérnök ismerősöktől, minden kapcsolódó szakirodalmat, jegyzetet, cikket, videót felkutattam az interneten, de semmire nem jutottam, a konzulensem pedig nem segít, meg sem hallgat.
2018. nov. 8. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze... Még köztársasági elnök is lehetsz!
2018. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Kiadott feladat? A diplomamunkát nem adják ki, magad keresed meg, azt ami érdekel és meg tudod csinálni. Lehet akár szakirodalom feldolgozásból is, kísérleti munkából is. Számtalan lehetőség van. Válassz másik konzulenst, ha a jelenlegivel nem jössz ki, még van pár hónap, ne hagyd, hogy elcsessze a diplomádat a nemtörődömségével.
2018. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem választottam ezt a témát, egyszerűen csak rám sózta ez a tanár...pontosabban akkor nagyon közvetlen volt, barátságos, keresett telefonon, e-mailben, hogy vállaljam el, én meg barom voltam és elvállaltam. Azóta már neki nem aktuális ez a téma és szarik rám nagy ívben, nem is reagál, nem segít. Magam pedig nem tudom befejezni, mivel rohadt nehéz feladat. És egyébként most kellene leadnom ősszel, tehát csúszni fogok, ha témát váltok.
2018. nov. 8. 20:22
 4/5 Vodafonelive ***** válasza:
52%
Hm, én a diplomamunkánál pont fordítva leszek, sokat fogok tudni a tervezésről írni, de tanulmányról halvány lila gőzöm sincs, hogy mi lesz.
2018. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Válts témát, konzulenst és csússz egy fél évet. Vissza fogják dobni.
2018. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!