Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemi konzulens vajon...

Az egyetemi konzulens vajon informálhat rosszul a követelményekről vagy higgyek neki?

Figyelt kérdés
Elég magas beosztású tanár, egyetemi docens, tanszékvezető, intézetigazgató, sikeresen habilált a közelmúltban, számtalan tudományos szervezet tagja. Nála írom a szakdolgozatomat, mérnöki szakon (nem gépészmérnök), mondta, hogy jó lenne a technológiáról egy szemléltető rajz a szakdolgozatba...mi nem nagyon tanultunk műszaki rajzot készíteni gépekről, számítógéppel egyáltalán nem, csináltam egy tök egyszerű Móricka rajzot, amire azt mondta, hogy jó lesz ez, tegyem bele a szakdolgozatba, nem fognak szólni érte. Szerintetek igaza van, tényleg nem fognak belekötni, hogy nincs műszaki követelményeknek megfelelően megszerkesztve?
2018. nov. 14. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
hát azért bármilyen mérnöki szakon is vagy, alapszintű rajzokat illik csinálni... móriczka rajz szakdogába még bölcsészen sem illik...
2018. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ugyan én más szakon végeztem, de a belső konzulens nem volt teljesen tisztában a követelményekkel. Állítása szerintem azért, mert minden évben változik. Ha jót akarsz, inkább járj utána magad, beszélj már végzett hallgatókkal pl. Móricka rajz szerintem sem lesz elég, ha te sem vagy benne biztos, inkább hagyd ki.
2018. nov. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ezt így láthatatlanban nehéz megmondani, mert nem mindenkinek egyformát jelent a Móricka rajz...


Akár egy szabadkézi műszaki rajz is nézhet ki nagyon jól, ha igényes volt a rajzoló.

2018. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!