Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem túl erős fizikummal, és...

Nem túl erős fizikummal, és enyhe indulatkezelési problémákkal van esélyem, hogy felvegyenek a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre?

Figyelt kérdés
Van egy logisztikai OKJ-s végzettségem. Úgy döntöttem, hogy szeretnék felsőoktatásban továbbtanulni. A Katonai Logisztika szak kifejezetten vonz az NKE-n. A honvédségnél jó esélyem lenne ezen a területen egy honvédségi, jól fizető állásra. Egy családtagom is dolgozik ott. Viszont sajnos nem vagyok egy erőember. Összesen 64 kiló vagyok, és a futás az egyetlen sport amiben jó vagyok. Más erőnléti tevékenységet nem végzek. Ez nagy probléma a fizikai teszten? És hát van pszichológia teszt is. Főleg 18-20 éves korom között (22 múltam) elég sok balhém, és konfliktusom volt amikben nem tudtam uralkodni magamon. Főleg nőügyekben, zaklatási ügyem is volt, amit szerencsére megúsztam büntetés nélkül. A pszichológusom akkor azt mondta, hogy elfojtott agresszióm van. Mára ebből sokat leadtam, a futás is sokat segített ebben. De még mindig néha hajlamos az agyam arra, hogy elboruljon. Ezzel esélytelen vagyok, hogy átmenjek a pszichológiai teszten?

2018. nov. 14. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esélyed ilyen előélettel, ha indulat kezelési problémád van kiszúrják.
2018. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még úgy se hogy ha van egy kis protekcióm is? Meg se próbáljam?
2018. nov. 14. 22:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, nem veszítesz vele semmit sem.
2018. nov. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha be is kerülsz valahogy a bentmaradás a felsoroltak figyelembevételével úgy gondolom neccesebb, ha a fizikai részét megoldod valahogy, a mentális igénybevétel szerintem jóval húzósabb, alapkiképzés alatt pláne. Szerintem nem kell ragozni, hogy ez a te esetedben miért probléma.

Megpróbálni nyilván megpróbálhatod, ha szeretnéd. Csak akkor lehetsz biztos benne, hogy nem működik a dolog, ha megtapasztalod.

2018. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én is úgy gondolom, hogy érdemes lenne megpróbálnom, és egy ilyen közeg talán segítene végleg eltüntetni ezeket a korábbi problémáimat.
2018. nov. 14. 23:31
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
persze, te leszel az a kicsi nyámnyila sunyi g/ci középvezető aki mindenkit szopat és mindenki gyűlöli. Kell ez neked? Nem lenne nyugodtabb életed targoncásként?
2018. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha gond van az indulaiddal, ne gyere az NKE-re, mert aki tök nyugodt, is idegbajos lesz itt, annyira menekülne, csak nem lehet.
2018. nov. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A másik egyszer nem sikerül az indulataidat kezelni, vagy lesz megint zaklatási ügyed pillanat alatt leszerelnek. De egyébként a Honvédségnek nincs is szüksége ilyen emberekre.
2018. nov. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nincs ember, mindenkire szükség van. Ez nem Amerika, itt nem fognak rendbe tenni téged, nincsenek olyan lehetőségek, és ha pont olyan a laktanyaparancsnok, hogy kevésbé jófej, akkor könnyen rábszhat akinek nagy a szája. A kérdező meg (szerintem) ne menjen tisztképzésre. Egyrészt túl sok a tiszt, messze nem nincs szükség ennyire, másrészt ha mégse tetszik neki, szabadulni se tud, hacsak nincsenek titokban milliói, illetve a HHK-s diploma csak a Honvédségnek kell, szóval el is adta a lelkét. 10-ből 9 tisztjelölt megbánta, hogy ide jár, és befásulnak. Ha egy kiegyensúlyozott ember így jár, akkor ha a kérdező is ide jön, elönti a vér a Hungária körútat.
2018. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!