Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kisképző (Képző-és Iparművés...

A Kisképző (Képző-és Iparművészeti Szakközépiskola ) szociális életéről, közösségéről, programjairól pár szót mondanátok nekem?

Figyelt kérdés

Gondolok ezalatt a 4/5 év alatt esedékes megrendezett programokra, táborokra, szecskáztatásra

Milyen hangulatu az egész?

Milyen légkör van?



2018. nov. 15. 22:48
 1/3 MayaAnya ***** válasza:
100%
Szia! Lányom oda jár második éve, nagyon szereti, sokkal jobban érzi itt magát mint általánosban. Gondolom a hasonló gondolkodásmód, érdeklődési kör miatt. A légkör, hangulat szerinte szuper, nagyon szeret iskolába járni, természetesen mint mindenhol vannak osztálytársak/tanárok között is olyan aki rontják a hangulatot, DE hol nincs. Tanulni való, szak házik itt is bőven van:híresztelések ellenére, nem lébecolnak unalmukban. A programokban nincs hiány, lehet válogatni, vannak kötelező programok, múzeumlátogatások és osztálykirándulások. A közösségi szolgálat elvégzésére rengeteg jobbnál jobb lehetőségeket hirdetnek. RÖVIDEN: lányom imádja, főleg a épület légkörét
2018. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én lányom 3 éve jár oda, ugyanazt tudom elmondani, mint az előttem szóló. Ezeknek a gyerekeknek a nagyrésze nem érezte magát jól az általánosban, ők úgy mondják, hogy kitaszítottak voltak - holott csak a nem megfelelő közegben voltak. De ez lesz most talán életük legjobb iskolai 5 éve. A szociális dolgokkal vannak problémák, de ennek az oka, hogy az egyetemhez tartoznak, ahonnan kapnák a pénzt... ezeket leginkább a kollégisták érzékelik. Szecskáztatás? semmi különös van egy délután, amikor avató van és ennyi. Nagyon laza az egész, a szülőknek ez meglehetősen furcsa sokszor, hogy mennyire laza. Gondolok ilyenre, hogy az ünnepségeken nem kell fekete-fehérben feszíteni :D vagy a szalagavatón mennyasszonyiban táncolni. Bármelyik nap úgy öltözöl fel, ahogy neked jól esik. Bár a lazaság sajnos megmutatkozik az információáramlásban is. Programokban annyira nem kell gondolkoznod, mert a szak házival lekötik a szabadidődet rendesen. Nyilván problémák mindenhol adódnak, de egy művészlelkű gyereknek nincs ennél jobb választás. Nekem nagyon tetszik pl. az órarend. Tömbösítve vannak az órák, így egy nap csak 3 (max.4) tárgyra kell felkészülni. Ez órási könnyebbség és előny egy gimniáziummal szemben. De mondom a szak feladatok egész délutánokat (éjszakákat) emésztenek fel.
2018. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de ha valaki rátalál, én is erősítem az előző hozzászólókat. Az én lányom ott végzett, és ő is nagyon szerette. Az általánosban szenvedett, utána kész megváltás volt neki a Képző. Művészlelkű gyerknek tényleg nincs jobb.
febr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!