Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gradikus vagy tervezőgr...

Milyen gradikus vagy tervezőgrafikus egyetemeket tudnátok ajánlani ami índít szakot jövőre?

Figyelt kérdés
Nemtudom melyik szakok lennének jók nekem biztosan. Legszivesebben videojátékokban levő karakterekhez terveznék skineket vagy képregényt rajzolnék. De nemtudom ez milyen szak szoval tervező grafikusra vagy grafikusra gondoltam. Az magába foglalja a fentieket?

2018. nov. 17. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Felvin a művészeti szakokat böngészd végig. Ha beindul az általános felvételi eljárás keresője (azt hiszem valamikor december elején), akkor azt is látni fogod, hogy hol mit indítanak. A MOME és a METU biztosan indít ilyen képzéseket, a MOME-n a tervezőgrafikán, METU-n animáción van ismerősöm. Szerintem neked is ez a két szak jöhetne szóba ezek alapján (nem feltétlenül ezeken az egyetemeken). Mindazonáltal szerintem egyik általad tervezett irány sem olyan, hogy ha elvégzed ezeket a szakokat, akkor majd ezt fogod tudni dolgozni. Szerintem mindkettő (különösen a képregény rajzolás) olyan, hogy akkor tudsz majd ebből megélni, és tényleg munkádként ezzel foglalkozni, ha kitaposod magadnak az utat, saját vállalkozásként fogsz bele.
2018. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!