Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állatorvos Tudományi Egyetemrő...

Állatorvos Tudományi Egyetemről vélemény?

Figyelt kérdés

Szemezgetnek ezzel az egyetemmel és érdemelnének vélemények.

Mennyire nehéz, milyenek a tanárok, milyen a közösség stb.



2018. nov. 18. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

A tanárok rendesek. Tanulni nagyon sokat kell. A közösség nem túl összetartó. De nem is ez érdekel. Csak a Dr. a nevem elé :)


18/f

2018. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó egyetem, bár most, hogy kivált a SZIE-ből nyilván szűkültek a hallgatók lehetőségei. Jelenleg csak 3 szakja működik.


Az osztatlan állatorvos szak egyedüli az országban. Közép-Európai szinten jónak számít, bár a bécsi állatorvosi egyértelműen jobb.


Biológia BSc szakja van olyan jó, mint a tudományegyetemek (ELTE, Szeged, Debrecen, Pécs) azonos szakjai és egyértelműen jobb a volt főiskolák azonos szakjánál.


Biológus MSc képzése zoológia szakirányban kiemelkedő, talán legjobb az országban, ökológiában viszont nem éri el az ELTE szintjét (különösen evolúciós ökológiában).


Én szerintem nyugodtan választhatod, ha érdekelnek az élettudományok nem veszthetsz vele.

2018. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez a közösség nem túl összetartó dolog mit takar?

Vannak azért olyan emberek akikkel lehet barátkozni (segíteni egymásnak, bulizni stb.)

Vagy nagyon menthetetlen? 😅

2018. nov. 18. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
A bulizásra nemigen lesz időd, ha le akarsz diplomázni :) Vannak papucsok természetesen, akiknek 0 az egójuk és szóba állnak mindenkivel. Nekem egy pöppet azért nagyobb a büszkeségem és jó orvos akarok lenni.
2018. nov. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Viccet félretéve. Leginkább azok a hallgatók a jó fejek, akik vidékről jöttek. Szerintem neked kell kitapasztalnod. Én egy elég öntelt közösség tagja vagyok, senkivel nem tárgyalunk. De mindegyik más. Például rólam azt hitték, hogy csóró családból jöttem ezért lenéztek. De mikor meglett a jogsim és beállítottam egy audival, néztek nagyot. Viszont mi boncoláson néha össze vagyunk vonva másik évfolyammal és ott meglepően jó a hangulat.
2018. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
57%

Tényleg ennyi öntelt álmájer jár a lódoktorképzőre? :O

Mire fel? :D

2018. nov. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A közösség baromi jó,nem csak évfolyamon belül, de évfolyamok között is. Nem tudom, hogy ez a tag miről beszél, de szerintem nem jár az állatorvosira, vagy pedig valamiért nem egy közösségi ember, és ezt a többiek hibájának tartja.
2018. nov. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!