Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolások! Milyen számoto...

Középiskolások! Milyen számotokra a suli?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, hogy gyenge iskolába járok, lehet, hogy nincs így, de kéne egy viszonyítási alap.


Nektek könnyű a suli?

Hány órátok van?

Hányan vagytok az osztályban?

Mennyit kell otthon tanulnotok?

Nehezek a követelmények?

Milyen szinten vagytok első idegen nyelvből?

Milyen az osztály magatartása?

Van egy alapzaj az órán, vagy mindig síri csend van?



2018. nov. 18. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igen. De mindig is ment a tanulás.

Egy héten összesen 35.

Évről évre változó az osztályletszám, de átlag 20

Nem elviselhetetlenül sokat. De aki nem tanul az kapja a karokat rendesen. Van tárgy, amit már óran meglehet jegyezni. A szakmai tárgyakra sok tanulnivaló van.

Követelmeny: azt követelik meg, hogy ne lébecoljunk. De nem beleszakadós módon.

Az egyik angol csoport nagyon jól tud, a másik kb semmit.

Osztály magatartása? Hat nem vagyunk kisangyalok!

Síri csend sosincs. Már el sem tudnám kepzelni. De legalább bármekkora zajban tudok koncentrálni. Vagy hald vagy közepes vagy iszonyat hangos az alapzaj. Óra és tanárfüggő.


Remélem minden kèrdésre írtam választ!

2018. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. nov. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Viszonylag könnyű, mert könnyen tanulok, és már megszoktam.

32 óra hetente. (7+7+7+6+5, de én járok egy másfél órás szakkörre pl. pluszba)

33-an vagyunk osztályban, idegen nyelven 17, fakton 22.

Én napi 1 órát mindig tanulok, dogák előtt több órát

Vannak követelmények, főleg a kötelező érettségi tárgyakból.

Első idegen nyelvből, angolból 8. után B2-ztem, 10. után C1-eztem, szerintem szakszavakon kívül nagyon jó vagyok belőle, tervezem idén belőle az érettségit, és a második nyelvből a B2-t.

Az osztály magatartása változó, tantárgytól és tanártól is függ. Szerencsére idén már elkezdett mindenkit nyomni az érettségi közelsége, szóval a nekem fontos tantárgyakon szerencsére nagyjából kuss van :D (eddig nem nagyon volt így, bevallom én is szeretem elmondani a barátaimnak bármilyen kis dolgot, ha eszembejut órán :D - lehet picit más, mert 5. óta gimibe járok (nyolcosztályos) )

Persze néhány órán nagy az alapzaj, pl. rajz.


Azért nem hinném h bárhol síri csend van órákon, sőt szerintem nem is jó ha mindenki teljes kussban ül, és másolja amit mond a tanár.


Győr, Kazinczy, 11. osztály (elég erős suli, de nem szakadunk meg)

2018. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!