Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskola jobb? Gyöngyös...

Melyik iskola jobb? Gyöngyös Vak Bottyán vagy Aszód Petőfi Sándor gimnázium.

Figyelt kérdés
Lány vagyok ha ez számít. Most vagyok 8.-os és nem tudok dönteni...A Bottyánt jobbnak látom,oda járt tesóm is és csak jó tapasztalatai vannak meg a töri tanár is nagyon jó azt mondta.A Petőfibe meg egyik rokonom járt és ugyanezek a tapasztalatai...A Bottyánhoz húz a szívem de ááh nem tudom.. Mindenből ötös voltam egész általánosba jelenleg csak matekból vagyok négyes a többi ötös :(. Az angol nem megy a legjobban. A humán tantárgyakat imádom.Gyöngyösi vagyok szóvel ha Bottyánba mennék nem kéne koliba mennem. Szerintetek melyik a jobb suli? Bottyánosok és Petőfisek kérlek írjatok tapasztalatokat...
2018. nov. 19. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Hali! Bottyános vagyok, ide jelentkeztem, és nem bántam meg😌

Nagyon jó suli, csak ajánlani tudom🙂

2019. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!