Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Addetur Baptista Gimnáziumról...

Addetur Baptista Gimnáziumról (Bp. Marczibányi tér) vélemények?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon szimpatikus a honlapja alapján.

Színvonalas az oktatás? Jók a tanárok? Milyen a légkör?

Nehéz bekerülni? Hány ponttal lehet bekerülni?

A szóbeli milyen?

Akinek van bármilyen infója, légyszi írjon!



2018. nov. 20. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 8 éves infóm van róla, az sem sok. Én akkor normál gimnáziumból mentem volna át (bántottak a betegségem miatt a suliban, pedig jól tanultam), és mondták, hogy ha tovább szeretnék tanulni meg tudok teljesíteni a hagyományos oktatási rendszerben, akkor inkább ne hozzájuk menjek, mert ők annyi oktatást adnak, hogy az érettségi legyen meg. Szívesen felvettek volna, nagyon kedvesek voltak, mondták, hogy üljek be annyi órára aznap, amennyit szeretnék, nézzem meg, hogy megfelel-e a szint, a légkör.

Végül egy másik suliba mentem át, de egyébként nagyon szimpatikusak voltak a tanárok. Többet odahívott az Igazgatónő beszélgetni, hogy a megfelelő döntést tudjam meghozni.

De akkor még nem volt Baptista, nem tudom, hogy változott-e valamit az oktatás terén (vagy esetleg indítottak-e 'továbbtanulós' osztályt).

2018. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infót :)Sokat segítettél!
2018. nov. 25. 11:55
 3/3 Chief99 válasza:

Szia!


Kissé megcsúszva de válaszolok, saját vélemény, tapasztalat alapján.

Kb akkor hagytam el ezt a sulit, mikor ez a kérdés megszületet, 2018-ban


Nos, 1 és fél évig jártam oda, Vas megyei vagyok, így rohadt korán kellett kellnem hogy megfelelően 8-ra be essek. Amit kitesznek magukról, netre, meg reklámszerűen hirdetik hogy mennyire csodás cukormázas hely, ha az embernek van némi inteligenciája, hamar rá fog döbbenni, hogy itt valami büzlik, és igen, korán sem olyan amilyennek a kirakatban mutogatják magukat. Hajnalig tudnám sorolni, azokat a problémákat amiket megtapasztaltam. A két intézmény össze köttetésben van (MEREK-re gondolok)

De abszolút nem volt egyeztetés, megbeszélés a két intézmény közt, csak ritkán és nehezen oldották meg az eltéréseket, MEREK-ben nem egyszer hagytak ott a wc-n, elkéstem 3 óráról, leb*sztak hogy hol voltam, a kutyát nem érdekelte. A tanárokat úgy szint, nem kaptam segítséget magam kellett megoldjam azt, hogy cipljem a cuccaim, pluszba a kocsimat is irányítani.Az osztálytársaim konkrét gyökértársulat volt, rájuk SEM számíthattam.

A 2. osztályfőnököm tesitanár volt, de látszólag utálta a mozgássérülteket, még ki is játszotta hogy kirugjanak, valahogy. Persze mindezt a hátam mögött. Innen is üdvözlöm ezt az önjelölt rambót.

A koleszba a szobatársam viszonylag jó fej volt. Ő végig csinálta. Persze úgy hogy végig körbe nyaldosta az intézmény vezető hátsóját (virágnyelven). Az intézmény eléggé liberális volt, és bizony sok hülye is megfordult. Kaptunk egy új szobatársat, egy gamer isten nyavaját. Na ő pénzt kért tőlem, nem keveset hogy megvehesse a farcry-t. estéként szeretet folytogatni engem, későbbiekben sérülést is okozott. Végül a barátnőjét is folytogatta, de aztán kirúgták.

Senkinek nem tűnt fel hogy baj van, amikor kínomban már eret vagdostam,

az is megviselt, hogy csak hétvégén mehettem haza, és egyre elborultabb lettem, végül a pszichilógushoz mentem, de az sem segített sokat, és inkább elmentem, és le is mondtam a tanulásról, egy életre.


Összegezve: S Z A R ez az intézmény, tele gyökerekkel, beteg állatokkal, szexéhes nyomorultakkal, és lusta nővérekkel, akik a cigizőbe mesélik hogy mennyi dolguk van, amíg fent egy nővér megszakad 30 ellátott között.


arigato, hogy elmondhattam.

2021. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!