Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis Vagy Debreceni...

Semmelweis Vagy Debreceni egyetem Általános Orvostudományi Kar?

Figyelt kérdés

Sziasztok,tudom hogy tele van a honlap ezzel a kérdéssel,de amit én láttam az 2 éves volt tehát újra felteszem:Pest/Debrecen ÁOK

Ősszintén a nyílt napok(a Debrecené nagyon jó volt, a SOTE-é szinte pénzkidobás az utazás miatt),a távolság(Debrecen nekem 30 perc,mest 3 óra)és a netes vélemények alapján a DOTE felé húz a szívem...

Ennek ellenére pár osztálytársam azt mondja hogy ő SOTE vagy semmi mert hogy azért mégiscsak Pest,meg jobb a bel- és külföldi híre ...Ez mennyire igaz illetve mennyire számít..Légyszíves írjátok már le a véleményeteket a kettő egyetemről(Azt kérném aki tényleg ismeri/tapasztalta azaz megbízható információkkal tudna szolgálni )

Előre is köszönöm ! :)



2018. nov. 21. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy baromság. Mindenhol orvosi diplomát adnak, mindegyikkel mehetsz külföldre, pont ugyanannyira ismerik el az összeset.

Ha Debrecen szimpibb, közelebb van, miért utaznál inkább 3 órát Pestre?

2018. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!