Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kőbányai Zrínyi gimnáziumba...

Kőbányai Zrínyi gimnáziumba tavaly hány ponttal lehetett bejutni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

jövőre szeretnék felvételizni a Zrínyi gimibe. Igazgatói tájékoztatón elmondták, hogy nincs felvételi csak a vitt jegyek számítanak, illetve nyelvi éven a központi felvételi magyar pontszámait duplázzák. Érdekelne hogy a tavalyi évben hány pont kellett az egyes szakokon a bejutáshoz. Tud valaki segíteni?



2018. nov. 21. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Az intézmény középfokú telephelyeinek középfokú beiskolázási adatai az elmúlt két tanévben:

2017/2018. tanévre szóló középfokú beiskolázási adatok telephelyenként

2018/2019. tanévre szóló középfokú beiskolázási adatok telephelyenként

Telephely megnevezése és címe Tanulmányi terület leírás Meghirdetett helyek száma Jelentkezők száma 1. helyen jelentkezők száma Felvettek száma 1. helyen jelentkezettek közül a felvettek száma A felvettek között a legmagasabb rangsorszám A felvettek között a legalacsonyabb rangsorszám

Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest X. kerület, Mádi utca 173.) gimnázium; 4 évfolyamos; gimnáziumi kerettanterv; emelt szintű oktatás angol... 32 259 44 32 17 9 119

gimnázium; 4 évfolyamos; gimnáziumi kerettanterv; emelt szintű oktatás angol... 32 352 28 32 10 2 155

gimnázium; 4 évfolyamos; gimnáziumi kerettanterv; emelt szintű oktatás angol... 32 467 21 32 8 10 198

gimnázium; angol nyelvi előkészítő évfolyam + 4 évfolyamos; gimnáziumi kerettanterv;... 34 500 30 34 14 4 146

2018. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó helyen lévő szám azt jelzi hányadik helyről került be az utolsó felvett ember. Sajna pontszámot nem tudom :(
2018. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2018. nov. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ezt én is megtaláltam. Engem kifejezetten a pontszámok érdekelnének. Hátha valaki tud segìteni....
2018. nov. 22. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!