Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen egy ember miatt...

Egyetemen egy ember miatt elindítanak egy tárgyat?

Figyelt kérdés
Még első évben nem csináltam meg egy kötelező tárgyat, most harmad éves vagyok,de ez a szak már rég nem indul,mi voltunk az utolsók. Elindítják miattam,ennek ilyenkor mi a menete?
2018. nov. 24. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg kötelező nekik, de neked kell utána járni a tanszéken/TO-n, hogy elindítsák(vagy egy másik hasonló tartalmú új tárgyal kiváltsák). Előadásra ne számíts, valószínű, hogy EF(egyéni felkészüléses)kurzust fognak kiírni, és a vizsgaidőszakban vagy szóbeli vizsga lesz, vagy ha írásbeli, akkor a tanár valamelyik másik tárgyának a vizsgaidőpontjában fog levizsgáztatni.
2018. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan ki kell írniuk.

Gyakorlatilag valószínűleg hozzácsapnak valami hasonló tárgyhoz.

2018. nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi ment a kéz
2018. nov. 24. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor én jelentkeztem egyetemre, egy teljes konkrét szakot nem indítottak el, mert nem volt meg a minimum létszám... Mondjuk utólag nem bánom.

De szerintem a legrosszabb esetben, beraknak téged egy hasonló tárgyra.

2018. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!