Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen átlagúak ezek a gimnázi...

Milyen átlagúak ezek a gimnáziumok?

Figyelt kérdés

A fő szempont az az volt,hogy legyen olasz,mert hiába nem szeretem,akkor is 2 éve tanulom,és ezzel kell tovább mennem.A másik szempont az volt,hogy közel legyen,de Budapesten.Azt sehol nem találtam,hogy melyikbe milyen átlaggal vesznek fel.Tudnátok írni ezekről az iskolákról?:


8.kerület:Vörösmaty Mihály gimi


9.kerület:Szent Györgyi Albert gimi

Lónyay utcai ref. gimi

Szent László

Zrínyi Miklós


14.kerület:

Sylvester János protestáns gimi

Szent István gimi


Előre is nagyon köszönöm.



2018. nov. 25. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szent László, Szent István nagyon erős, oda 4,5-5 átlag kell és kb 80 pontos központi.


Vörösmarty nagyon speciális, sport, dráma, média és TT van. Nagyon jó iskola, de csak akkor menj ofda ha tényleg érdekel a tagozatod, mert sok plusz feladat. Ja és olasz csak második nyelvként van, teljesen kezdőről indul.Kb 4-es átlaggal, 65-70 pontos központival van esély jó szóbelivel.


Szent-Györgyi is gyengébb közepes gimi, oda be lehet jutni azért picit könnyebben.


A többi suli kifejezetten gyenge, Lónyaiba, Zrínyibe, Sylvester Jánosba 3-as átlaggal is be lehet jutni.

2018. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2018. nov. 27. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem mennék államni iskolába...
2018. nov. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
állami*
2018. nov. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!