Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az ELTE...

Mi a véleményetek az ELTE állam és jogtudományi karáról?

Figyelt kérdés

Milyenek a tanárok? Nehéz a követelményeknek a teljesítése? Szivatják a diákokat? A tananyag mennyire nehéz?


11-es vagyok. De már egy ideje érdekel ez az irány.



2018. nov. 26. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerősöm, aki átment a Pázmányra, mert szerinte az ELTE-n feleslegesen szívatták őket.
2018. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehéz, a legtöbben csúsznak, kevesen végzik el 5 év alatt. Az oktatók mentalitása eléggé vegyes, de legtöbbször nem tekintik egyenrangúnak a hallgatót. Sokat várnak el a vizsgákon, sokan mennek át másik szakra, de több csoporttársam ment át a Pázmányra, ott viszont nagyon jól érezte magát! Szerintem az ELTE-t akkor érdemes választani, ha nagyon elhivatott és kitartó vagy, különben nagyon utálni fogod az egészet és szenvedni fogsz.
2018. nov. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudomásom szerint az ELTE jog a legdurvább Magyarországon. Való igaz, hogy aki ott végez általában hamarabb is kap munkát, mert hirhedt (vagy híres) az egyetem.

Ha képes vagy gyomorgörccsel és majdnem idegroncsként túlélni a vizsgaidőszakokat, akkor általában kifizetődik.

Sok sikert!

2018. dec. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!