Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyilvánosak az egyetemi...

Fizikakedvelő kérdése:

Nyilvánosak az egyetemi előadások? :D

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam,hogy utcai,az egyetemen nem tanuló,akár középsikolás korú emberek számára nyitottak-e az előadások. Tehát be lehet-e ülni vadidegenként? :D

Válaszokat előre is köszömöm!



2018. nov. 26. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ha nem katalógusos az előadás.
2018. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Persze. A nagy előadóban a kutya sem fog foglalkozni vele, hogy ki ül odabenn.
2018. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Nagyelőadókban észre se fognak venni téged, kislétszámú (20 fő alatt) előadásokon lehet feltűnő a jelenléted. Ami nehézség, hogy középiskolásként nem tudhatod, hogy mikor és hol vannak előadások, ha az adott kar nem hirdeti meg nyilvánosan. BME-s időpontokért írhatsz nekem, írd meg privátban, hogy melyik tárgy érdekel és megírom az időpontját és a helyszínt.
2018. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én katalógusos előadásra is ültem már be, annyi hogy nem írod alá és kész.
2018. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
BME-re járok, többször volt már, hogy barátaim beültek mellém, vagy én melléjük órára; de előfordult már, hogy ELTE BTK-s előadásra ültem be szintén egy barátom mellé. Szóval be tudsz ülni, igen :)
2018. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Kérdés, hogy a Kérdező arra kíváncsi-e, hogy be tud-e slisszolni valaki, vagy hogy legálisan bent lehet-e.

Régebbi kérdésre adott válaszban az olvasható, hogy ez az egyetemek szabályzatában megtalálható.

2018. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mojjo ***** válasza:
87%
Nyilvánosak. Nyugodtan ülj be.
2018. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sztrogoffnak és Mojjonak nagyon köszönöm!
2018. nov. 26. 22:16
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánosak az előadások, de a gyakorlatok és laborok viszont nem. Annyi, hogy a hallgatóknak van elsőbbsége, úgyhogy ha kisebb előadásra akarsz bemenni nem árt előre egyeztetni a tanárral a hely miatt, főleg ha haverokkal együtt mennél.
2018. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. nov. 26. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!