Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztályozó vizsga független...

Osztályozó vizsga független bizottság előtt? Ilyen esetben lehetséges? Van valakinek erről tapasztalata?

Figyelt kérdés

Olyan nyelvből szeretnél érettségizni (olasz), amit az iskolámban nem tanulok (egyébként lehet olasz nyelvet a sulimban is tanulni, de én magántanárhoz jártam belőle). Emiatt ha jól tudom osztályozó vizsgát kell tennem, hogy érettségizhessek ebből a nyelvből.

Viszont a suliban tanító olasztanárokkal bonyolult a helyzetem. 3 van, abból 2-vel jóban vagyok. Viszont a 3. tanár utál engem (nem tudom pontosan miért) és osztályozó vizsgán biztos vagyok benne, hogy kiszúrna velem.

Ezért gondolkodtam rajta, hogy független bizottság előtt szeretnék inkább osztályozó vizsgázni. Ez akkor is lehetséges, ha érettségi miatt akarok osztályozót csinálni, nem pedig bukás miatt? Olvastam, hogy az igazgatónak kell kérelmet benyújtani, valaki esetleg tudna linkelni egy minta kérelmet/jelentkezési lapot?



2018. nov. 26. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Mire jutottál ?
2019. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!