Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Mi a véleményetek a Szolnoki Széchenyi István Gimnázium sport szakról?

Én jövőre oda megyek ha felvesznek, de nem tudom hogy milyen a közösség, tanárok meg stb.. Aki oda jár/járt az elmondaná a véleményét?

Keress kérdéseket hasonló témában: gimnázium

2018. nov. 27. 18:54  Privát üzenet  

A válaszok

Szia! Nem tesis vagyok,de azért még válaszolok. Én nagyon szeretem az iskolát,a közösség nagyrészével megvagyok elégedve (persze mint mindenhol,itt is vannak kivételek,pl fiúk akik néha nagyot képzelnek magukról,vagy lányok). A tanárokról annyit,hogy nagyon segítőkészek, és a legtöbbjük kedves.:D Persze van amikor rosszabb kedve/napja van valamelyiknek,meg van egy-kettő szigorúbb tanár aki nem viseli el ha belerontasz az órába,ami érthető. Lehet hogy nem a legerősebb iskola, viszont más iskolákkal ellentétben,van csarnokunk ami egy tesisnek nagy előny. A tesis évfolyamtársaim is megvannak elégedve.:D Szerintem ahogy ők is,úgy én se bántam meg hogy ide jelentkeztem,mert rengeteg élménnyel és tapasztalattal gyarapodtam.:) Sok sikert a felvételihez!

-Egy nyelvis szecskás

# 1/3Időpont 2019. jan. 16. 19:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerinted mennyi felvételi pont kellene hogy felvegyenek? Neked hány pontod volt a felvételin?

# 2/3Időpont 2019. jan. 19. 21:58 Privát üzenet
Nekem 55 volt,de szerintem nekem csak szerencsém volt :D 60 körül szerintem nem kell aggódnod,bár függ attól is hogy hanyadik vagy a rangsorban :)

# 3/3Időpont 2019. ápr. 21. 17:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
3,69 -es tavalyi átlaggal es egy joo felvetelivel van eselyem az Újbudai Szechenyibe?
Milyen a győri Széchenyi István egyetem?
BME vagy Széchenyi István Egyetem?
Az Újbudai Széchenyi István Gimnázium mennyire erős?
Újbudai Széchenyi István Gimnáziumról vélemény?
Az ideiglenes listában hanyadikok voltatok közgébe (Széchenyi István Szakgimnázium) amivel felvettek titeket?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!