Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az egyetemi koli?...

Milyen az egyetemi koli? Hányan vagytok egy szobában? A csoporttársaiddal vagy, vagy másokkal? Mennyit kell fizetni havonta érte?

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Széchenyi István Egyetem Külső Kollégiuma a Mészáros Lőrinc utcában.


Szociális munkát tanultam , ezen kívül volt nálunk villamosmérnök , szülésznő , ápoló és jogász.

Hatan voltunk két szobára egy fürdővel.

9000 körül volt a havidíj.


A belső koli drágább és a multikoli is 23000korul mozog havonta.

2018. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
egyetemenként és kollégiumonként változó
2018. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: Jó, szeretem.

Ketten vagyunk egy szobában.

Nem csoporttárssal, nálunk lehet kérni, hogy kivel szeretnél egy szobában lenni.

23 ezer forint havonta.

2018. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nekem havi 11e, hárman vagyunk egy szobában, külön fürdő, közös konyha.. nem egy hotel, de teljesen jó, és jó a társaság (nálunk a szobabeosztásnál figyelembe veszik a halgatók kéréseit, alapvetően egy szak és évfolyam beli emberek vannak együtt)
2018. nov. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
91%
Változó, az egyetem honlapján nézd meg hogy melyik koli milyen. Nálunk (DE) van messze lévő lepukkant 3 ágyas 12 ezerért, van 4 ágyas, van jobb 2 ágyas 15ért, illetve van még 2-3 ágyas 20 körüli összegért. Egy ágyasat is lehet valahol, az viszont egy albérlet ára kb. Zuhanyzó, hűtő változó hogy a folyosón van vagy a szobában. Nyáron ezekből a lepukkant van nyitva, a duplájáért mint szorgalmi időszakban. Random emberekkel vannak együtt, később lehet kérni is szobatársakat ha már vannak barátaid.
2018. nov. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

bercsényi koli bme budapest

ketten egy szobában

havi 11ezer

azzal akivel kéred

2018. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, sokat segítettetek :)
2018. nov. 30. 23:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kármán koli, BME gépészkar, ketten egy szobában (szabadon választható a karról, és már karról is megoldható), 11 ezer. Nagyon kicsi a szobában a hely, de felújított, szép koli.

A Vásárhelyi koliban is laknak gépészkarosok, ott négyágyas szobák vannak, az tágasabb, saját zuhanyzó is van a szobában, viszont lepukkantabb. (Folyamatban a felújítása.)

A BME kolijai közel vannak az egyetemhez, ez nagyon nagy előny.

2018. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeged, Károlyi mihály koli


-a csapvíz még nekem, abszolút nem finnyás embernek is büdös, pocsolya szagú.

-A forgalmi zaj elviselhetetlen, ennél hangosabb már csak egy katonai légibázis mellett lehetne egy koli

-A konyhából lopnak mint az állat, semmit nem tehetsz le. -Fürdőszobákból dettó. Fél napra felejtettem ott a fogkefémet, az is eltűnt. Ruha száritókötélről dettó.

-Örjöngő, proli, tipikusan a bulikért meg az olcsó lakhatásért jönnek ide a lakók. Tanulni, pihenni nem tudsz, és ha nem vagy ilyen, akkor barátokat se találsz.

(+minden marhaságot elkezdenek pletykálni rólad)

-A szobák kicsik, tipikus szoci épület (amúgy valóban katonai laktanya volT), amiben minél több embert minél szorosabban elv szerint épült.


3-an vagyunk egy kb 6-szor2,5 méteres szobában, amiben van 3 szekrény, egy félig meddig válaszfal szerű valami az ágyak meg a mosdókagyló között, 3 ágy, és egy iróasztal ajhol max 2 ember fér el kényelmesen.


Havi 10 ezer.


Azzal vagy akikkel kéred, ha nem kérsz semmilyen adott személlyel történő elhelyezést, akkor random emberekhez osztanak be. Nekem pl egy politológus és egy informatikus szobatársam van, én pedig biológián vagyok.

2018. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Satsuky Hironoshy válasza:
100%

BME - Wigner Jenő Kollégium


3an vagyunk, 2. félévtől választhatod, hogy kivel akarsz együtt lenni. Folyosonkent van wc, fürdő. Szintenkent konyha.

Allamisoknak 10k, önköltségeseknek 25k

2018. dec. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!