Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Olyankor mi van, ha emelt...

Olyankor mi van, ha emelt érettségi pont "rossz" időpontra esik?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés, de tegyük fel, hogy aznap egy nagyon fontos nap van (hogy mi lehet fontosabb az érettséginél, azt nemtom' :D) és azt nem lehet halaasztani. Ekkor van rá lehetőség, hogy egy másik vizsgabizottságba osszanak be?

2018. nov. 30. 23:39
 1/5 A kérdező kommentje:
*Természetesen szóbelire gondoltam*
2018. nov. 30. 23:40
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Akkor lemaradsz az érettségiről. S ősszel lesz újra.
2018. dec. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem közvetlenül a szóbeli napján jelzed ezt az oktatási hivatal felé akkor szerintem átraknak másik napra. Egy osztálytársamnak meghalt az apja és akkor volt a temetés mikor volt az emelt töri szóbelije. Ezt jelezte egy héttel a temetés ésna szóbeli előtt majd átrakták három nappal odébb.


Ha a szóbeli időszak utolsó napjára vagy beosztva és az neked nem felel meg persze nem jelzed időben feléjük akkor marad a következő időszak.

2018. dec. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kb. a temetés meg a kórház, amit elfogadnak az érettséginél fontosabbnak.
2018. dec. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Barátnőm elég rendesen betörte a fejét az emelt írásbeli napján. Vitt a kórházból igazolást, és szóbelin 2 tételt kellett elmondania, így "váltotta ki" az írásbelit.

Bár én ezt nem érzem teljesen korrektnek, de az már más tészta. :D

2018. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!