Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Balatonalmádi kéttannyelvű...

Balatonalmádi kéttannyelvű gimnázium. Érdemes ide menni?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek bárki aki tud róla valamit vagy oda jár. Vélemény, érdekesség, minden jöhet!! Ja és mi a véleményetek az új tanárokról, igazgatóról? Jobb vagy rosszabb lett a suli?

2018. dec. 2. 09:31
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem van egy ismerősöm, aki oda járt, bár az már igen régen volt. Ő azt mondta, hogy nagyon jó iskola, de szigorú, sokat kell tanulni, de nagyon szerette és azóta is több nyelven beszél igen kiválóan, mert annyira megszerette ott a nyelvtanulást.
2018. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nagyon megéri.
2018. dec. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Már nem. Óriásit esett a színvonal. A régi jó tanárok tömegesen hagyják ott az iskolát. De, ugye mindig a fejétől bűzlik a hal...
2019. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

A suli rosszabb sokkal rosszabb lett, mint fénykorában volt. Az új tanárok gyengék (tisztelet a kivételnek... nem is tudom van-e)... az igazgatónő pedig,no ő szóra sem érdemes, nem a saját érdemei és képességei miatt van ott..

...hogy érdemes-e ? Ez szubjektív, mérlegelj, de nézz meg más iskolákat is. Hál"Isten engem már nem érint...

2019. jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
73%
Nem. Ne menj oda.
2019. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Régi kérdés.. de NE!
2019. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!