Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehet bejutni a Színműv...

Falat28 kérdése:

Hogyan lehet bejutni a Színművészeti Egyetem dramaturg képzésére?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olvastam a tájékoztatót a kérdéssel kapcsolatban az egyetem oldalán, de most arra lennék kíváncsi mi van valójában egy ilyen felvételin. Nagyon szeretnék oda járni, csak a sok "ijesztő" hír összezavart.

2018. dec. 2. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:
6%

Szögezzük le, hogy a művészvilág önmagában is elég ijesztő. Ha nem szeretsz nyugodtan élni, normálisan és feltűnés nélkül, akkor válaszd ezt az utat. Anno én is musicalszínész akartam lenni, aztán pár év után letettem róla. Néha kicsit bánom, de ez Magyarország. Hollywood más... Ott sose lenne esélyem, itt meg nem is élnék vele!


Tehát. Felvételizz. Ha jól tudsz kufircolni és nyalizni, akkor nyert ügyed van :) nézz csak az Operettszínházra. Aki Kero-t lecuppantotta, ma már sztárocska. Nem egyszerű? :D csak gusztus kell hozzá.

2018. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!