Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor sorolhatnak át önköltség...

Mikor sorolhatnak át önköltséges képzésre?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam, hogy egy adott kredit számot el kell érni, hogy államin maradjak. Ez eddig remek is, viszont az egyik tanárom azt mondta, hogy az átlagomnak is többnek kell lennie mint 2,75. Erről sehol máshol nem találtam információt. Igaz ez?

2018. dec. 2. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Igaz. Az egyetem honlapján vagy a szerződésben valahol le van írva, minimum mennyi átlagot követel meg az egyetem a hallgatóitól.
2018. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Olvasd el a követelményrendszert! Különben átsorolás csak tanév elején van, szeptemberben, félévek között nincs ilyenre lehetőség, szóval még tudsz javítani az átlagodon.
2018. dec. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem találtam hirtelen hivatalosabb oldalt az eduline-nál, de ezt egész jól leírták:

[link]

2018. dec. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak a 2 féléves átlagnak együtt kell 2,75-nek lennie. Legalábbis nálunk a Corvinuson így van.
2019. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!