Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek érdemes Msc-re...

Szerintetek érdemes Msc-re menni? Pannon Egyetemen végeztem vegyészmérnök Bsc-n. Mester már mindenképp fizetős lenne nekem, nem tudom, hogy érdemes-e még 2 évet tanulni. Ha sokat nem dobna a fizetésemen inkább elkezdenék dolgozni.

Figyelt kérdés

2018. dec. 3. 08:49
 1/3 Vodafonelive ***** válasza:

Nem dob annyira sokat, de még azért is érdemes, hogy ha benne vagy a tanulási ritmusban akkor kicsivel könnyebb a helyzet, mert ha ne adj Isten 10 év múlva szeretnél menni akkor már nehezebb lesz rászánni magadat a feladatra.

A másik dolog, hogy 2 év munkatapasztalat behozható, ha az ember eléggé motivált a témában.

2018. dec. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit az első ír jogos.

Vagy pedig másik megoldás (én így csinálom, csak más terület). 2 év szakmai tapasztalat, van benned potenciál, a munkáltató kifizeti és elvégzed levelezőn.

Nekem ez a felállás bejött nagyon, és úgy tűnik a munkáltatómnak is

2018. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

"Nem dob annyira sokat"


Ezt honnan veszitek?


Itt nálunk ami egy budapesti gyógyszergyár, a bsc végzettségűek technikus pozícióra vehetőek csak fel. Diplomás állást csak msc vel lehet betölteni.

De az igazán tuti ha van phd is...

2018. dec. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!