Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az milyen, hogy én segítek...

Az milyen, hogy én segítek egyetemen mindenkinek, de ha én kérek valamit, inkább napokig fel sem lép Facebookra?

Figyelt kérdés
Nagyot csalódtam benne, megígérte. Tőlem kunyizott feladatmegoldásokat, hogy majd tanárral kijavítattja, hogy jó-e.
2018. dec. 8. 05:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Üdv a felnőttek világában. A munkahelyen ez mindennapos tapasztalat lesz.
2018. dec. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én tényleg mindenkinek azonnal segítek, ráadás ul azt hittem, jóban vagyunk...
2018. dec. 8. 06:18
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Keress más barátokat. Nem mindenki ilyen szerencsére. De sok az ilyen ember is.
2018. dec. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
Az milyen, hogy hajnalban idegen embereknek panaszkodsz? Ez az oldal nem erre van. Hívj fel egy lelkisegély vonalat, és ott meséld el, milyen galád az egyetemi társad!
2018. dec. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
ugyanolyan gáz, mint hogy itt sírsz miatta random embereknek.... felnőtt élet, kezeld is úgy..
2018. dec. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Nem kell mindenkinek segítened, állj le ezzel a béna jótékonykodással, ez a megoldás. Éld a saját életed, törődj magaddal.
2018. dec. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Ebből is tanultál valamit, nem segítesz többet. Egyetemen már mindenki magáért felelős.
2018. dec. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Ismerős, amikor másnak kell segítség este 10 kor akkor érjek rá, ha meg nekem kell segítség majd 1 hét múlva ránéz...


Én már szarok az ilyen emberekre. Nem tudom, nincs meg, nem csináltam meg és kész VAGY tudom és a segítség ennyibe és annyiba fog kerülni.

Készüljön fel az életre ő is, mert ha csak kér de adni nem tud előbb utóbb úgyis ezzel kell szembesülnie, hogy vagy produkál valami ellenszolgáltatást vagy megoldja magának.

2018. dec. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Meg aztán ilyen emberek is vannak, mint #4 #5. Látod, hogy nem egyedi az eset. Mindenhol vannak ilyenek.
2018. dec. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
milyen emberek 9-es?? felnőtt a gyerek, a felnőtt élet nem mndig játék és mese... ha segít szívesen, tegye, de ha nem kapja ezt vissza, ne sírjon miatta... az ő döntése hogy segít-e, de nem az övé hogy neki segítenek-e
2018. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!