Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Mechwart szakgimná...

A debreceni Mechwart szakgimnáziumon gondolkozom. Mérnök szerenték majd lenni, hallok sok jót-pár negativumot az iskoláról . A gépészetre vagy az infóra lenne érdemes jelnetkeznem? Mindkettő iránt nagyon érdeklődöm.

Figyelt kérdés
Testvérem a BME-n tanul villamosmérnöknek csak úgy, mint ő én is valamilyen műszaki mérnök (villamos, informatikus, mechwatronikai, gépész) szeretnék lenni (nem vegyész és biomérnök stb.)

#mérnökség #debreceni Mechwart szakgimnázium #Matek-fizika-informatika továbbtanulás
2018. dec. 10. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A gepeszet azert jobb, mert van nemet kettannyelv.

De amugy az info is jo, rajtad all, melyik erdekel jobban.

2018. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az infó sokkal jobb, érdekesebb, keresett, hiány szakma. Jobban el lehet vele helyezkedni több irányban és mint tudjuk 6 milliárd betöltetlen infós állás van.

Megéri erre jönni, gépészet engem egyáltalán nem vonzott.


Privátban írhatsz, szivesen válaszolok kérdésekre.

- Egy ötödéves infós

2018. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetemről ismerek pár embert, aki Mechwart-os volt (gépész). Mind jó mérnökök lettek, szakmailag előnyben voltak a gimis társaikhoz képest.

Arra jelentkezz, amelyik jobban érdekel.

2018. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!