Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri gyógyszertári assziszte...

Megéri gyógyszertári asszisztensnek tanulni?

Figyelt kérdés
Mennyire könnyű vele elhelyezkedni,mennyire keresett szakma?

2018. dec. 10. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Sima két éves gyógyszertári asszisztens végzettséggel nem nagyon tudsz elhelyezkedni. Ketten is tanultak ennek a családban. Az egyik nem tudott vele elhelyezkedni a másik meg kisallatkorhazban dolgozik, bár ő ezzel elégedett. Nem képezte tovább magát mert akkor nem alkalmaznák.

Az álláshirdetésekben azt látom hogy konkrétan pl. Gyógyszertárakba gyógyszertári szakasszisztenseket keresnek aminek az alapja a gyógyszertári asszisztens csak ez még plusz egy vagy két év. Szóval nem minden esetben éri meg csak ezt elvégezni, hanem tovább kell szakaszisztensnek tanulni. Utána néztem mert én is elgondolkodtam rajta még anno.

2018. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Tényleg nem támogatott

ez a szalma?

2018. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
szakma
2018. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pécsen biztos hogy van államilag támogatott. Talán a pécsi SZESZI.
2018. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van ismerősöm, aki gyógyszertári szakasszisztens.

Nem tudom, hogy mennyire lehet elhelyezkedni vele, mert ismerősöm kb. 10 éve már ott dolgozik.

Szereti csinálni, jó a hangulat, jó a fizetés.

2018. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!