Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az Óbudai Egyetemet a Pázmányhoz akarják csatolni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 12. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szimpatizálok a döntéssel. Üdv: egy OE-s hallgató
2018. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Engem hidegen hagy. De ha mégis kíváncsi vagy a véleményemre, akkor inkább a Pázmányt csatolják az Óbudaihoz, mint fordítva. :)
2018. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetértek vele.

Az OE-t tönkreteszi a kancellária, a karok lassan haldoklásba kezdenek. Ennél csak jobb lehet, remélem minél hamarabb viszi a Pázmány. :)

A kandó, bánki, és neumann már kezd szenvedni az egyetem vezetésétől, meg kell menteni őket. A keletit és a rejtőt meg lerombolni, és sóval behinteni, mert az ország legalja képzései. :)

Ha lenne arra is aláíróív, hogy ki támogatja hogy vigyék, aláírnám.

Egy volt OE-s hallgató.

2018. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: egyet kell értsek veled.. Mint jelenlegi OE-s hallgató. Én (sajnos) a Rejtőre jöttem, de szinte csoportosan megyünk el máshova.. Nem érzek semmi lehetőséget abban, amiért itt szenvedek. És eléggé sajnálom, nem így képzeltem..
2018. dec. 13. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!