Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kaphatnám vissza az...

Hogyan kaphatnám vissza az egyetemtől az érettségi bizonyítványom mikor már mindent megpróbáltam? (PTE-ETK)

Figyelt kérdés
PTE-n gyógytornászként kezdtem, a beíratkozásnál (IS) zűrök voltak ezért mindenkinek az orientációsnapon kellett beíratkoznia egyszerre a nagyteremben, ahol elkérték az eredeti érettségibizonyítványomat és a gimis bizonyítványomat, amit mai napig nem kaptam vissza. Októberben passziváltattam magam és már akkor írtam az Etk tanulmányi osztályának hogy amint lehet jutassák vissza az irataimat, mert fontos lenne. Nem válaszoltak rá, akkor a Pte ügyintézöinek írtam és ők azt írták, hogy október végén-november elején postázzák. Most december közepe van és még mindig nem kaptam meg. Megint írtam az egyetemnek, most még választ se kaptam. Fontos lenne hiszen lassan jelentkeznem kell másik egyetemre amihez ezek kelleni fognak. Valaki tudna tanácsot adni mit tehetnék? Sajnos messze lakok nagyon Pécstől, ezért nem tudok csak úgy lefutkozni ez ügyben, életem legnagyobb hibája volt hogy a PTE-ETK-ra jelentkeztem,és mindenképpen idén már jelentkezni akarok arra az egyetemre amin már most jobban figyelmbe vesznek mint a Pte-etk-n valaha, de ehhez kellenek az írataim, meg alapból is! Nagyon megköszönném ha valaki tudna valami tanácsot adni! :(

2018. dec. 13. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha telefon nem megoldás, ha az e-mail nem megoldás, akkor tényleg csak a személyes interakció marad. Telefonon próbálj meg időpontot egyeztetni, és leutazni érte, hogy ne csessz el időt. Én addig ott szobroznék, amíg a kezembe nem adják.
2018. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az ETK-val mindenkinek baja van (más karokról is), mindig ígérgetnek, de semmit nem tesznek az ügyek érdekében. Az e-mailekre nem is szoktak válaszolni. A telefonra általában reagálnak, de valóban az lenne a legbiztosabb, ha személyesen követelnéd tőlük a bizonyitványod.
2018. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát sajnos az Etk-n semmivel nem voltam megelégedve, az oktatási rendszer, a tananyag, a diákokra fordított "figyelem" minden összevissza van, egy valamit tudnak jól, reklámozni az olyan dolgokat amire fizetnünk kell és hasznuk van.

A végső megoldás, ha más lehetőség nincs hogy odamegyek személyesen, csak mivel eléggé költséges az út, ha nem adnák oda elsőre(mert pl elkeverték, már ezen se lepődnék meg), akkor elég drágán jönne ki az egész, ezért lenne jó ha postáznák már meg írtam nekik ha azzal van a probléma akkor átvállalom a szállítási költséget is, csak legyen meg.

2018. dec. 13. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!